Regulamin newslettera

Regulamin newslettera obowiązujący od dnia 31 sierpnia 2019 r.

 1. Regulamin określa zasady korzystania z usługi „Newsletter Główka pracuje” (dalej: Newsletter).
 2. Newsletter udostępniany jest w imieniu Agentur für Arbeit Greifswald Löcknitzer Str. 10, D-17309 Pasewalk, Niemcy przez firmę Par Excellence S.C., ul. Jana Kazimierza 18a/U1 71-620 Szczecin, Polska, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP: 851-30-47-407.
 3. Dane kontaktowe:
  Biuro programu Główka pracuje – Cleveres Köpfchen
  ul. Jana Kazimierza 18a/U1
  Szczecin 71-620, Polska
  e-mail: kamila@expr.pl
 4. W celu świadczenia usługi Newsletter firma Par Excellence S.C. pozyskuje od osób zainteresowanych (dalej: Użytkownicy) imiona i adresy e-mail.
 5. Korzystanie z Newslettera jest dobrowolne i bezterminowe oraz nieodpłatne.
 6. W ramach Newslettera, za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podany przez Użytkownika adres e-mail, wysyłane są informacje o ofertach nauki zawodu w Niemczech, językowych ciekawostkach i nowościach w programie.
 7. Newsletter wysyłany jest raz w miesiącu, w drugi czwartek miesiąca.
 8. Zamówienie Newslettera następuje poprzez dokonanie przez Użytkownika następujących czynności rejestracyjnych:

  a) podanie imienia i adresu e-mail Użytkownika w odpowiednim formularzu zamieszczonym na stronie internetowej glowka-pracuje.eu;

  b) wyrażenie zgody na postanowienia niniejszego regulaminu i na otrzymywanie na podany w formularzu adres e-mail informacji poprzez kliknięcie na przycisk „Zapisz się”;

  c) kliknięcie linku potwierdzającego rejestrację zamieszczonego w mailu zwrotnym, powodujące dodanie adresu e-mail Użytkownika do listy adresatów Newslettera.
 9. Rezygnacja z Newslettera możliwa jest poprzez kliknięcie w link rezygnacji w stopce mailingu lub poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: kamila@expr.pl.
 10. Informacje dotyczące ochrony danych osobowych, modyfikacji i usunięcia danych dostępne są w Polityce Prywatności na stronie programu Główka pracuje – Cleveres Köpfchen.
 11. Maile wysyłamy korzystając z platformy online Mailchimp.
  Zapisując się na newsletter Użytkownik potwierdza, że wie, iż jego informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu przetworzenia. Więcej o praktykach prywatności Mailchimp tutaj.